Tel: 286 006 511
Novoborská 371/10, 190 00 Praha 9 | Dat. schr. 6snksyg

Nabídka kroužků v naší Základní škole pro rok 2021/2022. 

Pěvecký sbor, Mgr. Potůčková, info zde.

Agentura Krouzky.cz.  Nabídka kroužků zde.

Agentrua Berukrouzky.czNabídka kroužků zde.

 

Kroužek: Bricks 4 Kidz (stavění motorizovaných modelů z Lega)
středa 16-16:50.
Přihlašování zde.
Andrea Sládečková, Bricks 4 Kidz
+420 604 844 804

 

Sportovní kroužky

Školní atletický klub Novoborská 
Atletický klub Novoborská se již 25 let svědomitě stará o malé atlety již od 1. třídy. Trénujeme na školním hřišti ZŠ Novoborská, v zimě v tělocvičně ZŠ Novoborská. V případě zájmu o atletiku se obraťte na webové stránky zde, kde najdete rozpis tréninků a možnot přihlášení. Podstatné informace také najdete na našem Facebooku a Instagramu pod názvem Atletika Novoborská. Těšíme se na Vás!

 

Florbal - Tigers  
Mají Vaše děti zájem o florbal? Není nic jednoduššího, než přijít na jeden z tréninků na ZŠ Novoborská, které jsou zdarma a florbal si vyzkoušet pod dohledem zkušených trenérů. Pomáháme dětem budovat jejich osobnost a zároveň je vedeme k určitým hodnotám jako je čestnost, respekt, smysl pro hranice a zdravé sebedůvěře. V mladší mládeži vedeme děti k tomu, aby se florbalem především bavily, proto nezveřejňujeme a netlačíme na výsledky. Šéftrenér mládeže Roman Janeba: „Děti se mají sportem hlavně bavit, proto v nejmladších kategoriích nehrajeme na výsledek, ale především prožitek. O to více dbáme na samotný rozvoj jedince, jak po sportovní, tak lidské stránce.“

Po 16:00-17:00, St 16:00-17:00, Pá 15:00-16:30 Více na informací zde.

 

Knights Chanbara
Chanbara je mladé sportovní odvětví vycházející z tradice japonského šermu. Jeho jedinečnost spočívá v jednoduchosti pravidel. V zápase proti sobě stojí dva soupeři vyzbrojeni obvykle stejnými zbraněmi, jejichž jediným úkolem je zasáhnout svého protivníka rychleji, než protivník zasáhne je. K boji se používají vzduchem měkčené zbraně, u kterých nehrozí zranění. 
Zahajujeme opět tréninky na ZŠ Novoborská, začátečnické skupiny trénují v pondělí od 15:00 do 16:00, skupina pokročilých v pondělí 16:00 - 17:00. Tréninky probíhají v malé tělocvičně ZŠ Novoborská, sraz je vždy u zadního vchodu do tělocvičny. V případě, že potřebujete zajistit vyzvedávání z družiny, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem, bližší informace zde.

 

Karate - SK KAMIWAZA KARATE 
Tel.: 724 087 228
Tréninky pro začátečníky info zde.
1.hodina ZDARMA. Kamiwaza karate je největší karate klub ČR s mezinárodními úspěchy s tituly mistrů Evropy a světa. Ve školním roce 2020 / 2021 garance kompenzací v případě uzavření tělocvičen. Kvalitní všeobecná pohybová průprava s prvky sebeobrany a dlouhodobý rozvoj, řadí karate mezi nejvhodnějších sporty pro rozvoj dítěte. Tréninky ve škole  jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Je to ideální místo pro první krůčky s karatem. Děti se zde nenásilnou a zábavnou formou naučí základní techniky karate, údery a kopy, které trénují naprázdno, dále si zlepšují fyzickou zdatnost, koordinaci těla, vytrvalost, či obratnost. Je to ideální místo, kde se dítě, přímo ve své škole, připraví na první bílý pásek a vyzkouší si, co znamená být malým, či velkým karatistou. Pro děti jsou v průběhu roku pořádány i různé akce jako jsou závody pro začátečníky, soustředění, příměstské tábory a mnoho dalších akcí, které dětem pomůžou v jejich rozvoji. Dětem je zaručena možnost dlouhodobého rozvoje, a to díky konceptu, který je v rámci kurzů karate nastaven. 

 

Družinové děti se po skončení kroužku do školní družiny nevrací!

  

 

ZŠ Novoborská, Praha 9 - Střížkov