Novoborská 371/10, 190 00 Praha 9 | Dat. schr. 6snksyg

Nabídka kroužků v naší ZŠ pro školní rok 2023/2024. 

Družinové děti se po skončení kroužku do školní družiny nevrací.

Agentura Krouzky.cz. 
Nabídka kroužků zde.

Agentura Berukrouzky.cz
Nabídka kroužků zde.

Agentura Veselá věda
Kroužky budou začínat v týdnu od 2. 10. 2023 a registrace probíhá na stránkách: www.veselaveda.cz.

 

Kroužek Pejskování
Náplň kroužku: tématické hry s canisterapeutickým psem Dexim

Děti se naučí, jak správně pracovat se psem. Budou vědět, jak se chovat k cizím psům, jak poznat náladu psa, jak psa ošetřit, jak se zachovat při napadení psem apod. Budou si moci vyzkoušet se psy různé povely a psí sporty. Práce se psy bude probíhat i v návaznosti na ročních obdobích, probíraném učivu v ZŠ a na věku dětí a také na jejich dovednostech. Při hezkém počasí (říjen, květen) bude kroužek probíhat i venku před ZŠ (vhodné oblečení).

Kroužek je vhodný pro děti od 0. – 3 .tř.
Začátek kroužku: říjen 2023
Kdy: čtvrtek od 16 hod. do 17 hod.
Délka lekce: 60 min.
Cena za pololetí: 1 650,- Kč / 15 lekcí za pololetí
Kde: ZŠ Novoborská / třída bude upřesněna
S kým: Asistentka pedagoga sl. Dědková
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Sportovní kroužky

Školní atletický klub Novoborská 
Atletický klub Novoborská se již 25 let svědomitě stará o malé atlety. Trénujeme na školním hřišti ZŠ Novoborská. V případě zájmu o atletiku (ročníky 2013 a starší děti) se obraťte na webové stránky zde, kde najdete rozpis tréninků a možnot přihlášení. Podstatné informace také najdete na našem Facebooku a Instagramu pod názvem Atletika Novoborská. Těšíme se na Vás!

 

Florbal - Tigers  
Mají Vaše děti zájem o florbal? Není nic jednoduššího, než přijít na jeden z tréninků na ZŠ Novoborská, které jsou zdarma a florbal si vyzkoušet pod dohledem zkušených trenérů. Pomáháme dětem budovat jejich osobnost a zároveň je vedeme k určitým hodnotám jako je čestnost, respekt, smysl pro hranice a zdravé sebedůvěře. V mladší mládeži vedeme děti k tomu, aby se florbalem především bavily, proto nezveřejňujeme a netlačíme na výsledky. Šéftrenér mládeže Roman Janeba: „Děti se mají sportem hlavně bavit, proto v nejmladších kategoriích nehrajeme na výsledek, ale především prožitek. O to více dbáme na samotný rozvoj jedince, jak po sportovní, tak lidské stránce.“.“

Po 16:00-17:00, St 15:30-16:30, Pá 15:00-16:00

Více na informací zde.

 

Knights Chanbara
Chanbara je mladé sportovní odvětví vycházející z tradice japonského šermu. Jeho jedinečnost spočívá v jednoduchosti pravidel. V zápase proti sobě stojí dva soupeři vyzbrojeni obvykle stejnými zbraněmi, jejichž jediným úkolem je zasáhnout svého protivníka rychleji, než protivník zasáhne je. K boji se používají vzduchem měkčené zbraně, u kterých nehrozí zranění. Zahajujeme opět tréninky na ZŠ Novoborská, začátečnické skupiny trénují ve čtvrtek od 15:00 do 16:00, skupina mírně pokročilých v pondělí od 15:00 do 16:00 a skupina pokročilých dvakrát týdně v pondělí a čtvrtek mezi 16:00 - 17:00. Tréninky probíhají v malé tělocvičně ZŠ Novoborská, sraz je vždy u zadního vchodu do tělocvičny. V případě, že potřebujete zajistit vyzvedávání z družiny, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem,, bližší informace zde.

 

SK KAMIWAZA KARATE 

Tel.: 724 087 228
Tréninky pro začátečníky info zde.
1. hodina ZDARMA. Kamiwaza karate je největší karate klub ČR s mezinárodními úspěchy s tituly mistrů Evropy a světa. Kvalitní všeobecná pohybová průprava s prvky sebeobrany a dlouhodobý rozvoj, řadí karate mezi nejvhodnějších sporty pro rozvoj dítěte. Tréninky ve škole  jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Je to ideální místo pro první krůčky s karatem. Děti se zde nenásilnou a zábavnou formou naučí základní techniky karate, údery a kopy, které trénují naprázdno, dále si zlepšují fyzickou zdatnost, koordinaci těla, vytrvalost, či obratnost. Je to ideální místo, kde se dítě, přímo ve své škole, připraví na první bílý pásek a vyzkouší si, co znamená být malým, či velkým karatistou. Pro děti jsou v průběhu roku pořádány i různé akce jako jsou závody pro začátečníky, soustředění, příměstské tábory a mnoho dalších akcí, které dětem pomůžou v jejich rozvoji. Dětem je zaručena možnost dlouhodobého rozvoje, a to díky konceptu, který je v rámci kurzů karate nastaven.

 

Ludus Magnus, z.s. - gymnastika pro děti

GYMNASTIKA PRO DĚTI je pro všechny kluky a holky z 1. stupně. Hlavní náplní je všeobecná sportovní příprava se zaměřením na gymnastiku. Naučíme se kotouly, hvězdy i stojky, zacvičíme si na nářadí a zahrajeme si spoustu her. Děti budou rozvíjet koordinaci, rychlost, vytrvalost a flexibilitu. Trenér si vyzvedne děti před začátkem lekce v družině a po lekci předá rodičům.

Přihlášky zde: www.gymnastikaprodeti.org 

Den: úterý a středa
Čas: 16:00-17:00 (út) a 15:00-16:00 (st)

 

Tanec pro všechny - TK DanceTime - Solo Dance 

Pro koho: 1. - 5. třída (případně už i přípravná třída)
Čas: pátek 15:00 - 15:45
Místo: malá tělocvična
Cena: 3100 Kč / pololetí
Přihláška na kurz zde.

Taneční kroužek vedený zkušenými lektory s mnohaletou praxí v práci s dětmi. Tento kurz je určen pro sólo holky a kluky, kteří se rádi hýbou do rytmu a chtěli by se tanci věnovat již i s nácvikem kroků do jednotlivých tanců včetně základní techniky. Vyučujeme latinsko-americké a karibské tance. Výstupem bude představení pro rodiče v rámci akademie taneční školy. V budoucnu mohou děti vyjet na taneční soutěže pořádané Svazem učitelů tance.

 

Top Dance Prague Team, z.s. - Taneční škola Ivy Langerové 

Typ aktivity/kroužku: Latinskoamerické a standardní tance pro děti
Název taneční školy: Top Dance Prague
Odkaz pro více informací a přihlášení: ZŠ Novoborská | Tanec (topdanceprague.cz)
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  tel. 725 725 073
Den a čas: úterý 17:00 – 18:00

Náplň kroužku: Latinsko-americké a standardní tance tančené v sólo formě tak, abychom se naučili vnímat svou vlastní rovnováhu. Tance, které se učíme: brazilská samba, kubánská čača, americký jive, kubánská rumba (pokročilí), španělské paso doble, anglický waltz, argentinské tango, vídeňský valčík, anglický quickstep, americký slowfox (pokročilí) a český národní tanec polka.

Cookies

ZŠ Novoborská, Praha 9 - Střížkov